Warning: is_readable() [function.is-readable]: open_basedir restriction in effect. File(/www/doc/www.hoppner.cz/www/wp-content/plugins/wp-subdomains-revisited/subdomains.php/languages/wp-subdomains-revisited-cs_CZ.mo) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.hoppner.cz:/disk2/doc/www.hoppner.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.hoppner.cz/www/wp-includes/l10n.php on line 632
Blog « höppner.cz
höppner.cz

Vyšlo první číslo Novoměstských novin

První číslo měsíčníku Novoměstské noviny vyšlo 15. září 2014 v nákladu 10 tisíc výtisků. Distribuce je do všech poštovních schránek na Novém Městě.

Prodeje deníků poprvé v historii pod milion denně

Historická hranice prolomena. Průměrný prodaný náklad všech českých deníků dohromady dosáhl vloni 1,013 milionu, při tempu cca 10% poklesu ročně je jisté, že v těchto dnech už je to pod milion.

Nový papež Bergoglio zní libozvučně

Byl jsem ochoten se vsadit, že nový papež, který se zhmotní z bílého kouře na Vatikánem, bude Ital. Těsně vedle.

Ondřej říká: Print není mrtvý!

Je print mrtvý? Ne tak rychle. Tahle otázka víří marketingovým světem od doby, kdy se internet a sociální média vynořily z hromady starého papíru a neprodyšně pokryly svět okolo.

Epitaf na News of the World

V neděli vyšlo poslední číslo britského bulvárního nedělníku News of the World, jednoho z  nejúspěšnějších médií na světě. V mediálním světě jde o událost, kterou lze přirovnat snad jen k pádu newyorských mrakodrapů v roce 2001. Jde o válku mezi novináři, nejbrutálnější v dějinách žurnalistiky. Na začátku byla malá holčička, která šla ze školy na vlak. Jmenovala se Milly Dowlerová […]

Nedělní Blesk

Nový layout a obsah týdeníku Nedělní Blesk  vytvořil Ondřej Höppner pro vydavatelství Ringier – Axel Springer roku 2012 v době, kdy byl šéfredaktorem tohoto listu.

Moscow voice

Internetové stránky Moscow voice Ondřej Höppner vytvořil v roce v roce 2010 na objednávku starosty Moskvy Jurije Michajloviče Lužkova.

Malostranské noviny

Malostranské noviny Ondřej Höppner vytvořil v roce 2009. Je vydavatelem a šéfredaktorem tohoto listu. Malostranské noviny vycházejí od 1. září 2009. Náklad: 10 tisíc výtisků.

Staroměstské noviny

Staroměstské noviny Ondřej Höppner vytvořil v roce 2010, povzbuzen úspěchem Malostranských novin. Staroměstské noviny vycházejí měsíčně v nákladu 10 tisíc výtisků do všech poštovních stránek na Starém městě.

Aha!

Noviny Aha vytvořil Ondřej Höppner pro vydavatelství E.B.I.K.A v roce 2004, kdy byl jejich prvním šéfredaktorem (2004 – 5). List založil, prosadil u vydavatele, spoluatorem názvu.